İnegöl Store, İnegöl mobilyalarını tüm dünyaya tanıtmak amacıyla yılların bilgi ve birikimini dijital ortama taşıyarak 2015 yılında hizmete başlamıştır. Fakat sayfanın kurucuları yarım asırdan uzun süredir ilçe mobilya sektörünün içinde bulunuyor ve İnegöl ve İstanbul fiziki mağazalarında da yıllardır ürün satışı yapıyorlar.

Milletvekili Şahin Tin, Denizli Gönüllü Platformu Üyeleri ile buluştu Milletvekili Şahin Tin, Denizli Gönüllü Platformu Üyeleri ile buluştu

Teknolojinin olanaklarından faydalanarak her yerden sipariş kabul ediyor, İnegöl’deki bütün mobilya üreticilerinin ürünlerine tek adresten ulaşma fırsatı sağlıyorlar. Koltuk takımlarından yatak odası takımlarına, genç odasından bebek odasına kadar ev ve işyerleri için gerekli her türlü mobilyada en son trendleri sayfalarına taşıyorlar.

Yemek Odası Modelleri

İnegöl Store yemek odası modelleri konusunda çok geniş bir yelpaze sunuyor. Her müşterisinin yaşam alanlarında en şık konseptleri yansıtmak adına hem tam takım yemek odası modelleriyle hem de çıkarılabilir parçaları olan yemek odası modelleriyle göz dolduruyor.

İnegöl Store yemek odası modelleri daha çok yemek masası, sandalyeler, konsollar ve vitrinlerden oluşuyor. Kimi zaman müşteriler tarzlarına hitap etmediği ya da odalarının darlığı nedeniyle konsol ve vitrinleri çıkarabiliyor. Sayfa tamamına imkân verdiği gibi istediğiniz modelde parça değişimi, parça eklemesi ya da renk değişimi gibi taleplerde bulunabiliyorsunuz.

İşlevsel olarak İnegöl Store yemek odası modelleri aynı amaca hizmet etse de detaylar oldukça farklı özellikler barındırıyor. Bu da beraberinde çeşitli modellerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Sayfadaki ürünler genel olarak şu tarzlarda yer alıyor:

  • Klasik yemek odası: Evlerinizi ya da yemek odalarınızı klasik tarzda dizayn etmek istiyorsanız seçiminizi klasik yemek odalarından yana yapabilirsiniz. Konforu ve şıklığı bir arada bulacağınız bu tür takımlar oymalarıyla, işlemeleriyle, renkleriyle dikkat çekiyorlar. Özellikle de altın, gümüş, yaldız gibi renklerde yoğunlaşıyorlar. Arden Yemek Odası Takımı, Duru Yemek Odası, Lara Yaşam Odası gibi takımlar bu grupta sayılabilir.
  • Avangart yemek odası: Yemek odalarınızda standart kalıpların dışına çıkmak isterseniz avangart yemek odalarına yönelebilirsiniz. Daha gösterişli, daha zengin ve şaşalı stilleri bu modellerle yakalayabilirsiniz.
  • Country yemek odası: Doğallığı tercih ediyor ve doğal malzemelerin ve renklerin modern tasarımlarla buluşmasından zevk alıyorsanız country yemek odaları sizleri bekliyor. Ahşabın sıcaklığı ve beyazın saflığı ile odalarınızı dekore edebilirsiniz. Dilerseniz Pera Yemek Odası, Soft Yemek Odası çeşitlerini tercih edebilirsiniz.
  • Modern yemek odası: Tercihiniz daha sadece ergonomik tasarımlarsa modern yemek odaları tam size göre olacaktır. Nötr renkler, siyah, beyaz gibi tonlar modern yemek odalarının öne çıkan detaylarıdır. Olimpos Yemek Odası, Serencam Yemek Odası, Mimoza Yemek Odası gibi seçenekleri bu kategoride değerlendirebilirsiniz.

Fiyatları Ne Kadar?

İnegöl Store yemek odası mobilyalarında her tarza ve zevke hitap eden modellerle öne çıkıyor. Fakat sadece bununla da yetinmiyor. Herkesin bütçesinin farklı olabileceğini de göz önünde bulundurarak farklı fiyatlarda yemek odası takımlarını beğeniye açıyor.

Sayfadaki yemek odası fiyatları 8 bin ile 13 bin arasında değişiyor. Üstelik her zaman en yeni ürünlerde dahi farklı oranlarda indirimler oluyor. Bu sayede beğendiğiniz bir modeli liste fiyatının çok daha altında fiyatlara satın alabiliyorsunuz. Kolay ödeme seçenekleri de bulunuyor ve böylece 12 aya kadar taksit imkânlarından istifade edebiliyor, yaşam alanlarınızı yeni yılın tren mobilyalarıyla donatabiliyorsunuz.