Yeni Fikirler Bekleniyor

Çameli Kent Konseyi Temmuz ayı Olağan Genel Kurul toplantısını gerçekleştirdi.Çameli binasında bugün gerçekleşen toplantıda, kent konseyi Başkanı Atilla Aydın, şehrin sorunlarına karşı önerisi, fikri olan herkesi beklediklerini söyledi.

Yeni Fikirler Bekleniyor
banner1336
 İlçedeki kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşlarının,  ilgili olan sivil toplum örgütlerinin, siyasi partilerin, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileriyle
birlikte mahalle muhtarlarının katıldığı bu toplantıyla, Çameli Kent Konseyi çalışmalarına aktif olarak başladı.
Toplantının verimli geçtiğini söyleyen Kent Konseyi Başkanı Atila AYDIN , toplantıda çalışma gruplarının oluşturularak çalışmalara hız verildiğini söyledi. Aydın : “Ekonomik, sosyal ve alt yapı-kentleşme sektörleri başlıkları altında çalışma gruplarını, Temmuz Ayındaki Toplantımızda oluşturduk. Ağustos Ayındaki Kent Konseyi Genel Kurul Toplantımızda projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Her zaman belirttiğimiz gibi kentimizi birlikte yönetme ve kente katkı sunmak amacındayız. Bu çerçevede Kent Konseyimiz’in kapısı her zaman duyarlı vatandaşlarımıza açıktır. Şehrin sorunlarına ilişkin çözüm önerileri olan, çalışma gruplarının herhangi birinde fikirlerini değerlendirmek isteyen her Çameli'li fikirlerini bizimle paylaşabilir'' dedi.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER