banner1348

Validen Engelliye Yardım Sözü

Denizli Valisi Dr. Ahmet Altıparmak Kale ve Tavas ilçelerine gitti. Altıparmak, Kale Kaymakamlığı önünde kendisine dert yanan engelliye yardım edilmesi talimatını verdi.

Validen Engelliye Yardım Sözü
banner1336
Denizli Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Denizli’nin ilçelerini gezmeye yerel yönetimleri ziyaret etmeye devam ediyor. Vali Altıparmak bugün de basın mensuplarıyla birlikte Tavas ve Kale’ye gitti. 

Denizli’ye bağlı Tavas ve Kale ilçelerinde incelemeler yapmak ve bilgi almak için makamından basın mensuplarıyla birlikte çıkan Denizli Valisi Dr. Ahmet Altıparmak’ı Kale Kaymakamlığı önünde engelli bir vatandaş karşıladı. 26 yaşında olduğu belirtilen 26 yaşındaki Gökhan Yasıt isimli engelli genç, maaşı kesildiğini, bakım aylığının da kendisine yetmediğini belirtti. Aldığı 750 TL’nin tansiyon ilacına bile yetmediğini belirten engelli genç, 1250 TL olan engelli maaşının kesildiğini, zor durumda olduklarını söyledi. Ablasıyla birlikte valinin karşısına çıkan engelli gence seslenen Vali Altıparmak, engelliye yardım edileceğini söyledi. Altıparmak’ın talimatıyla engelli gencin ablası Sevcan İrdem kaymakamlığa gönderildi. Kendisine yardımcı olunacağı belirtildi. 
 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2016, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER