ÜCRETSİZ TIRAŞ DÖNEMİ

Denizli’nin Bozkurt ilçesinde sosyal bir projeye imza atıldı. Belediyenin öncülüğünde başlatılan uygulamaya göre, berberler engellileri evlerinde ücretsiz şekilde tıraş edecek.

GÜNDEM 14.10.2014, 12:41 14.10.2014, 12:53
ÜCRETSİZ TIRAŞ DÖNEMİ
Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, muhtarlar ve berberler, engellilerin saç ve sakal tıraşıyla ilgili olarak örnek olacak bir karara imza attılar. Engellilerin evlerinde saç ve sakal tıraşının ücretsiz olarak yapılabilmesi için berberler ile bir araya gelen Başkan Birsen Çelik, berberlerden tam destek aldı. 
Engelliler için küçük ama önemli bir projeyi hayata geçirdiklerini belirtenBaşkan Çelik, "Bozkurt Belediyesi olarak bir sosyal projeye daha adım atıyoruz. Mahalle muhtarlarımızca belirlenen ortopedik veya zihinsel özürlü vatandaşlarımızın saç kesimi, sakal tıraşı için ilçemiz berberleri ile vatandaşlarımızın ayaklarına gidiyoruz. Bu projede bizimle olan ilçemiz berberlerine teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (1)
ömer 7 yıl önce
tek kelime ile teşekkürler ben bir engelli olarak bu sadece sac kesimi değil ve sadece denizlide değil tüm türkiye ye yayınmasını temenni ederim