Tek Çivi Çakmadan Dördüncü Köprü De Bitti

Eylül ayı meclis toplantısı sonrası Çivril’de devam eden yatırım ve çalışmaları yerinde inceleyen Çivril belediye başkanı Dr. Gürcan Güven “2015 – 2016 yıllarında tek bir çivi çakmadan dört köprü yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk” dedi.

Tek Çivi Çakmadan Dördüncü Köprü De Bitti
Eylül ayı Meclis toplantısı sonrası Belediye başkan yardımcısı Alper Bağçeli ile birlikte Çandır’da devam eden köprü çalışması ve Süngüllü mahallesine yapılacak ilave Pazar yeri ve köy konağı ile ilgili incelemelerde bulunan Çivril belediye başkanı Dr. Gürcan Güven “dedikodu, iftira ve karalamalara kulaklarımızı kapattık var gücümüzle Çivril için çalışıyoruz” dedi.

Çandır’da yapımı tamamlanan köprüde incelemelerde bulunan Başkan Gürcan Güven Çivril’de 2015 – 2016 yılında Çivril’de 4 köprüyü tamamlayarak kullanıma açtıklarını belirten başkan Güven “2015 yılında yıkılan Koçak köprüsünü çok kısa bir sürede Dsi ile birlikte çalışarak tamamladık ve kullanıma açtık. Bununla birlikte Kufi çayı üzerinde çiftçilermizin arazilere daha kısa zamanda ve kolay ulaşım sağlayabilmeleri için iki köprü daha yaptık. Çandır mahallemizin köprüsü de dar olduğu için randımanlı değildi. Çandır köprümüzü de yeniden yaptık. 2015 – 2016 yılında dört köprü yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk” dedi.

Çandır mahallesinden sonra Süngüllü mahallesine geçerek kapalı pazaryeri ile ilgili hazırlanan projeleri inceleyen başkan Gürcan Güven Süngüllü mahallesine yapılan kapalı pazaryerinin ilave ile büyütüleceğini ve mahalleye bir köy konağı yapılacağını söyledi.2014 yılından itibaren köy konağı olmayan mahallelere köy konağı yapıldığını eski konaklarında yenilendiğini belirten başkan Güven “bugüne kadar birçok mahallemize köy konağı yaptık bir çoğunu da tadilat yaparak yeniledik. Süngüllü mahallemize ihtiyaç duyduğu köy konağını yeniden yapacağız bunun yanında kapalı pazaryerini de biraz daha büyüterek ihtiyaca cevap verecek hale getireceğiz” dedi. Çetinler mahallesine de giden ve burada köy kahvesinde vatandaşlarla bir süre sohbet eden başkan Güven Çetinler mahallesinin köy konağını da yılbaşından önce tadilat yaparak yenileme sözü verdi. 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2016, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243