banner1029

"Subaşıoğlu Daha İyi Yerleri Hakediyor"

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Muhtarı Mehmet Ahılık, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun büyük bir azim ve özveriyle görevini yerine getirdiğini kaydederek, “Verilen hizmetlerden memnunuz” dedi.

"Subaşıoğlu Daha İyi Yerleri Hakediyor"
banner1231
Mahallesine yapılan yatırımları değerlendiren Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Muhtarı Mehmet Ahılık, Merkezefendi Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduğunu kaydetti. Muhtar Ahılık, “ Merkezefendi Belediyesi özellikle mahallemizde alt yapısı tamamlanan yollarımızın asfaltlamasını en kısa süre içinde tamamladı. Mahalle halkımızı daha güzel yollar sunmaya başladı. Bilindiği üzere Denizli’nin büyükşehir olmasıyla kurulan Merkezefendi Belediyesi kıt imkanlarla hizmet etmeye başlamıştı. İlk 6 aylık dönemde gerçekten zor merhalelerden geçti. 1. Yılını tamamladıktan sonra daha iyi hizmet etmeye başladı. Ne zaman Belediye Başkanımızı veya personelini arasak en kısa süre içinde taleplerimiz yerine getiriliyor. Belediyemizden memnunuz. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

“Daha iyi yerleri hak ediyor”
Başkan Muhammet Subaşıoğlu’nun büyük bir özveriyle işini yaptığını da söyleyen Muhtar Ahılık, “ Ben kışın şuna şahit oldum. Gece 11:00’de çizmesini çekip kar temizlemek için birebir uğraştı. Hiçbir belediye başkanı çizmesini çekerek kar temizleyeceğim diye uğraşmaz. Ben buna şahidim kiralanmış temizleme araçlarıyla gecenin geç saatlerinde bunu yaptı. Hiç kimseye ayrım yapamadan iyi niyetiyle bizlere hizmet ediyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum”diye konuştu.

“50 mahallemizde bizim için önemli”
Merkezefendi ilçesinde bulunan 50 mahallenin kendileri için ayrı ayrı önem taşıdığını söyleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ise, “ Seçildiğimiz günden bu yana halkımızın daha iyi şartlar altında yaşayabilmesi için belediye olarak elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Teknik projelerimizin yanında sosyal projelerde üretip, daha iyi olanaklar sunmaya çalışıyoruz. Merkezefendi ilçe merkezinde ne varsa mahallelerin de de o olacak. Hizmetlerimiz artarak devam edecek” dedi.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2015, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER