Ramazanoğlu'ndan Tam Not

Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu Ankara’da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu’nu ziyaret etti.

Ramazanoğlu'ndan Tam Not
Başkan Subaşıoğlu ziyaretinde Merkezefendi Belediyesi’nin önemli projesi olan Kamu Hastaneleri’nde doğum yapan annelere doğum çantası hediyesini Bakan Dr. Ramazanoğlu’na sundu. Subaşıoğlu’nun projesi Bakan Ramazanoğlu’ndan tam not aldı.
Yapısal projelerin yanı sıra sosyal projeleriyle de iyi bir çizgide yol alan Merkezefendi Belediyesi, çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu anlamda Merkezefendi Belediyesi örnek bir projeye daha imza atmış, Denizli Valiliği’nde düzenlenen protokol ile yeni doğan bebeklerin daha sağlıklı yetişebilmeleri için anne ve anne adaylarının alacağı eğitimle ilgili her türlü ihtiyacı karşılamaya başladı. Yine Merkezefendi Belediyesi, devlet hastanelerinde gerçekleşen doğum sonrası ailelere, doğum çantası hediye ediyor. 

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU O PROJEYİ BAKAN’A SUNDU

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu Ankara’da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Subaşıoğlu ziyaretinde Merkezefendi Belediyesi’nin önemli projesi olan Kamu Hastaneleri’nde doğum yapan annelere doğum çantası hediyesini Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Ramazanoğlu’na sundu. Subaşıoğlu’nun projesi Bakan Ramazanoğlu’ndan tam not aldı. Bakan Dr. Ramazanoğlu, projeyle ilgili Merkezefendi Belediyesi’nin doğru bir çalışma yaptığını ifade ederek, Başkan Subaşıoğlu’nu tebrik etti. haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2015, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER