banner1029

Merkezefendi’de Öğrenim Yardımları Hazır

Eğitime verdiği büyük destekle gönülleri fetheden Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu; 2 bin öğrenciye verilecek öğrenim yardımının hazır olduğunu açıkladı.

Merkezefendi’de Öğrenim Yardımları Hazır
banner1231
İlk ödemenin 3 aylık  olmak üzere her öğrenci için 225 lira olarak hesaplarına aktarılacağını da müjdeledi. Başkan Subaşıoğlu, 8 ay boyunca her ay 75 lira olarak yardım yapılmaya devam edeceğini de sözlerine ekledi. 

Toplam 4 bin 758 kişinin başvurduğu öğrenim yardımlarını kimlerin alacağı belirlendi. Titiz bir incelemeyle en çok ihtiyacı olan ilk 2 bin kişi yardım almaya hak kazandı. Öğrenim yardımı almaya hak kazananların isim listesiwww.merkezefendi.bel.tradresinden sorgulanabiliyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Muhammet Subaşıoğlu; “Mutluyuz, gururluyuz” dedi. 
Sözlerini sürdüren Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi ilçemizdeki tüm okul ve öğrencilerimiz için sürekli olarak projeler üretiyoruz. Onların hep yanındayız. Öğrencilerimize ve okullarımıza desteğimiz hep sürecek. Biliyoruz ki onlara yapacağımız yatırımlar ülkemiz geleceğine yapacağımız yatırımlardır. Merkezefendi insanımızın mutlu olmasına katkı yapacaktır”diye konuştu. 
Subaşıoğlu açıklamasının son bölümünde şunları söyledi; “Bundan sonrada eğitime desteğimiz devam edecek.dedi.


haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2015, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER