banner1348

Gürlesin, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Denizli'nin Pamukkale ilçesinin AK Partili Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Kocadere Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi ile Kocadere Camisi'nde yürütülen onarım, çevre düzenlemesi çalışmalarını yerinde inceledi. 

Gürlesin, Çalışmaları Yerinde İnceledi
banner1336
Pamukkale Belediyesi, Kocadere Mahallesi'nde vatandaşlarında öncelikli talebi olan aile sağlığı merkezinin onarımı ve Kocadere Camisi'nin tadilat ve çevre düzenlemesi çalışmalarını başlattı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin'de yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Caminin onarımının yanı sıra çevre düzenlemesinin de kısa zamanda bitirilmesi talimatını veren Başkan Gürlesin, Aile Sağlığı Merkezi'nin vatandaşlara en iyi şekilde hizmet verecek duruma getirilmesini istedi

331 bin nüfus ve 68 mahalle ile Pamukkale İlçesinin 26 ilden daha büyük olduğuna vurgu yapan Başkan Gürlesin, "İlçemizde üst yapıdan yeşil alana, vatandaşlarımızın toplu kullanımında olan yapıların modernizasyonundan sosyal belediyeciliğe her alanda yoğun çalışmalar yürütmekteyiz. Amacımız dönemimizde ilçemizin tamamında ciddi bir değişim ve dönüşümü tamamlayarak eksiklikleri, ihtiyaçları gidermek. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın sosyal belediyecilikle her zaman yanlarında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu nedenle de ekiplerimizle yoğun tempoda çalışıyoruz" dedi.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2016, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER