banner1348

Gençlerin Bayrak Aşkı

Denizli Çameli İlçesi Kirazlıyayla Mahallesinin hakim tepelerinden Alıçlı Dağına 5 gencin kendi imkanlarıyla diktikleri dev Türk Bayrağı dikkat çekti.

Gençlerin Bayrak Aşkı
Gençler "Son günlerde yaşanan olaylarda bayrağı dikmemizin ne kadar haklı bir olay olduğunu gösterdi. Bu günlerde Bayrağa Vatana Millete Devlete sımsıkı sarılıp ülkemizi bölmeye çalışan şer odaklarına fırsat vermemeliyiz." dedi.

30 Ağustos Zafer Bayramının 94.yıldönümünde ülkemizdeki terör olaylarını artışı vatana ve millete yapılan saldırıların sonuçsuz kalacağını ülkemizin bölünmez bütünlüğünü Şanlı bayrağımızın indirilmez olduğunu göstermek için mahallemizin en hakim tepesine 100 yıl önce aziz şehitlerimizin kanlarıyla yoğrulan dev Türk bayrağımızı dikmeye karar verdiklerini belirttiler.

Kirazlıyayla Mahallesi'nden; Cüneyt Aysan, Hüseyin Erbay, Kemalettin Ayten, İsa Özkır ve Emrah Erbay Gençler kendi imkanlarıyla diktikleri dev bayrak istedikleri kadar büyük olmadığını merkezden bakarken daha heybetli görülmesi gerektiğini söylüyorlar. Daha büyük bir bayrağı aynı noktaya asmak için yetkilerden destek beklediklerini ifade ettiler.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2016, 09:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER