Acıpayam'da Engellinin İsteğine Cevap

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde engelli bir gencin yolların bozuk olması sebebiyle dışarıya çıkamadığını iletmesi sonrası, bu serzenişe kulak veren Başkan Dr. Şevkan bahse konu olan yolun yapımını hızlandırdı. Engelli genç sevinci gözlerine yansıdı.

Acıpayam'da Engellinin İsteğine Cevap
Acıpayam’ın Gümüş mahallesinde yaşayan Bilge Solum adındaki engelli vatandaşın evlerinin önündeki yolun bozukluğunun dışarı çıkmasına engel olduğunu belirtmesi üzerine konuya duyarsız kalmayan Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Huhusi Şevkan, Fen işlerine bu yolun bir önce tamamlanması talimatını verdi. 
Acıpayam Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler engelli Bilge Solum'un evinin önünü kilit parke taş döşeme çalışmasını tamamladı. Başkan Şevkan’a teşekkür eden Bilge Solum, "Başkanıma evimin yolunun parke taşı döşenmesi için talepte bulunmuştum. Ekipler gelerek yapılan incelemeler sonucu çalışmalara başladılar. Belediyemize çok teşekkür ediyorum " dedi.

ŞEVKAN, "BİRAZ SABIR"
Her zaman vatandaşın rahatı ve huzuru için hizmete devam ettiklerini ifade eden Başkan Şevkan, "Gümüş mahallemizde yaşayan engelli kardeşimiz Bilge Solum, evinin yolunun bozuk olduğunu özellikle yağmurlu havalarda dışarıya çıkamadığını belirtti. Ekiplerimizi mahallemize göndererek kilit parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladık.
Biz 56 mahallemize hizmet götürürken, taş döşeme yapacağımız yollarda ilk olarak engelli kardeşlerimizin yol sorunlarını çözmeye çalışıyoruz ve çalışacağız.
Arkadaşlarımız şu anda mahallelerimizde yaşayan engelli kardeşlerimizin yollarını tespit ediyorlar. Engelli kardeşlerimiz daha huzurlu bir ortamda yaşamaları için çalışmalarımız devam edecek. Kardeşlerimizden sabırlı olmalarını istiyorum. Yollarımızı adım adım kilit parke döşeyeceğiz.
Vatandaşlarımızın taleplerini çözüme kavuşturduğumuzda bizler mutlu ve gururlu oluyoruz. Vatandaşımızın huzuru ve rahatı için her daim 7 gün 24 saat durmadan çalışmaya devam edeceğiz " dedi.
 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243