4 Yıl Önce Çatıdan Düşen Bir İşçi Ölmüştü

Denizli'nin Çivril ilçesinde Minare boyayan işçiler hiçbir tedbir ve güvenlik önlemi almadan çalışınca yürekleri ağza getiren görüntüler meydana geldi.

4 Yıl Önce Çatıdan Düşen Bir İşçi Ölmüştü
Edinilen bilgiye göre, Denizli'nin Çivril ilçesi, Çivril Ali Kameroğlu camiisinin minaresini boyayan işçilerin hiçbir tedbir ve güvenlik önlemi almadan kurdukları iskele üzerinde tehlikeli çalışmaları görenlerin yüreklerini ağza getirdi.

Çivril Yukarı Mahallede bulunan Ali Kameroğlu Cami Yaptırma ve yaşatma derneği tarafından caminin minaresinde boyama ve ışıklandırma çalışması başlatıldı. Minarenin daha estetik görünmesi için başlatılan çalışmalarda minareyi boyayan iki işçinin kurdukları iskele üzerinde hiçbir korumaya dair bir tedbiri olmadan çalışması mahalleli ve yoldan geçen halkın tepkisini çekti. Çivril Yukarı Mahallede bulunan Ali Kameroğlu Camiide yerden yaklaşık 20 metre yükseklikte hiçbir koruma önlemi olmadan çalışan işçilerin iskele üzerinde sergiledikleri rahat tavırlar cesaret mi vurdumduymazlık mı dedirtti.

AYNI CAMİİDE 4 YIL ÖNCE İŞÇİ ÇATIDAN DÜŞÜP ÖLMÜŞTÜ
Çivril Ali Kameroğlu camisinde 2012 yılında yapılan tadilattan sonra caminin çatı temizliğini yapan bir işçi düşerek hayatını kaybetmişti. 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER