banner1348

Vali Altıparmak, Güney, Buldan, Sarayköy ve Babadağ İlçe Kaymakamları ile bir araya geldi

Denizli Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Güney, Buldan, Sarayköy ve Babadağ ilçelerine giderek, Kaymakamlarla toplantıda bir araya geldi. 

Vali Altıparmak, Güney, Buldan, Sarayköy ve Babadağ İlçe Kaymakamları ile bir araya geldi

HABERDENİZLİ.COM

Beraberinde İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ve İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yıldız ile birlikte ilk olarak Güney ilçesine giden Vali Altıparmak, Kaymakam Vekili Sertaç Kırçuval, İlçe Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanı ile düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Vali Dr. Ahmet Altıparmak daha sonra Buldan ilçesine geçti. Burada da Kaymakam Murat Sarı, İlçenin Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanı ile toplantı düzenleyen Vali Altıparmak, ardından Sarayköy ilçesinde Kaymakam Fatih Akkaya ve Babadağ İlçesinde de Kaymakam Vekili Tevfik Kumbasar, İlçe Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanı ile düzenlenen toplantılarda bir araya geldi.

Toplantılarda; 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan ‘Anayasa Değişikliği Halk Oylaması’nda vatandaşlarımızın oy verme işlemlerinin Denizli ve ilçelerinde huzur içinde gerçekleşmesi amacıyla seçim güvenliği için alınan önlemler görüşüldü.

Vali Dr. Ahmet Altıparmak ilçe ziyaretlerinde ayrıca, yapımı devam eden ve tamamlanma aşamasında olan kamu yatırımlarında da incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER