Serim Honaz’dan Startı Verdi

Denizli Gençlik Kolları İlçe Kongrelerine Honaz’da startı verdi. Serim,’’ Bizim hedefimiz 2019,2023 ve 2071. O yüzden bizlerin daha çok çalışması gerekiyor ve önümüzde uzun bir süreç var.’’ dedi. Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı İlçe Kongrelerine 10 Eylül Pazar günü startı verdi.

Serim Honaz’dan Startı Verdi

İlk Kongre Denizli’nin Honaz ilçesinde yapıldı. Kongreye Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, AK Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi ve Bölge Koordinatörü Ahmet Fethan Baykoç, Denizli İl Gençlik Kolları Başkanı  Melih Serim ve Yönetimi de katıldı. Honaz Gençlik Kolları Teşkilatı kongreye yoğun katılım gösterdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Kongre’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın telgrafları okundu.  Protokol konuşmalarının ardından yapılan oylamada Honaz İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Ali Bayrak getirildi. 
 

‘’Bizim hedefimiz 2019,2023 ve 2071.’’

Kongre’de Konuşan Denizli Gençlik Kolları Başkanı Melih Serim,’’Ben Sarayköylüyüm, ama Honaz benim ikinci memleketim olarak kabul ettiğim bir ilçem. Buna vesile olanlara ben gerçekten teşekkür ediyorum. Biz Honaz’la Her zaman gurur duyduk.  Bir program yapılacağı zaman ilk aklımıza gelen Honaz oldu, çünkü Honaz Teşkilatımız Denizli’deki en diri teşkilatımız. Ben bundan dolayı Ali Başkanımıza da teşekkür ediyorum. Eskiden Gençlik Kolları için şöyle söylerlerdi; slogan atan, bayrak asan bir gençlik olarak dile getirilirdi. Ancak biz bugün böyle olmadığını Honaz’da görmüş olduk, Çünkü önceki Gençlik Kolları Başkanımız aramızda ve Ana Kademe İlçe Başkanı olarak görev yapmaktadır. Bunun Denizli genelinde de daha fazla olması için biz var gücümüzle çalışacağız. Bugün Denizli İl Gençlik Kolları olarak bunları yapıyoruz, Ana Kademe Kongrelerimize en az 3-4 tane Gençlik Kollarımızdan arkadaşımızı yerleştiriyoruz ve bunlara devam edeceğiz. Bizim hedefimiz 2019,2023 ve 2071. O yüzden bizlerin daha çok çalışması gerekiyor ve önümüzde uzun bir süreç var.’’ dedi. 
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243