Honaz, Pamukkale'ye mi Bağlanıyor Sorusuna Başkandan Cevap

Denizli'ye bağlı Honaz ilçesinin Pamukkale ilçesine bağlanacağı söylentileri Honaz Belediye Başkanı Devecioğlu'yu sosyal medyada açıklama yapmaya zorladı. 

Honaz, Pamukkale'ye mi Bağlanıyor Sorusuna Başkandan Cevap

Denizli'nin Honaz İlçesinin, Pamukkale'ye bağlanacağı yönünde sosyal medyada çıkan söylentileri üzerine Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Honaz'da yaşayan vatandaşların başkan Devecioğlu’nu arayıp söylentinin gerçek olup olmadığını sordular. Başkan Devecioğlu, Honaz'ın başka bir ilçeye bağlanmayacağını bü tur söylentilere kimsenin itibar etmemesi gerektiğini söyledi. Sosyal medyada 'Honaz İlçesi, Pamukkale İlçesi’ne bağlanıyor' şeklindeki söylentiler yayılmaya başlandı.

Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, sosyal medya da hızla yayılan söylentiler üzerine açıklamalarda bulundu.

Başkan Devecioğlu’nun sosyal medya paylaşımları şu şekilde,

“Bu can bu bedende olduğu sürece, milletin hizmetinde olacağımızı, hizmetkârı olacağımızı bir kez daha söylüyorum...”,

“Honaz Belediyesi; Gece gündüz yatırım yapan, milletine hizmet eden, borcu olmayan Türkiye’deki ender belediyelerden biridir...”,

“Honaz; Denizli’nin en güçlü ilçesi, en çalışkan ilçesidir. Bırakın artık böyle aslı olmayan bir algıyı yaymayı...”,

“Artık bu yalanı söyleyen de inandı. Milletin kafasını karıştırmayın...”,

 “Honaz'a bağlanmak isteyen ilçe varsa referandum yapsın. Hiç zaman kaybetmesin...”,

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 14:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hanedan
Hanedan - 7 ay Önce

Pınarkent mahallesi sakinleri olarak daha iyi hizmet alabilmek için Honaz Belediyesi'ne bağlanmasını istiyoruz. Bu mümkün müdür sayın başkanım.

Mustafa kır
Mustafa kır - 7 ay Önce

Sayın turgut başkan fazla atıp tutma yukarı kızılyerde oturuyorum ama bıktık orada yaşamaktan toz biryandan yollar toz çamur taş ocağı güzelim ormanı katlediyor köy da yaşanmaz bir durum var seçimlerde bu gidişle ak partinin yüz karası olacaksın hiçbir kuruma derdimizi anlatamadık vatandaş yaşadığı yerden memnun olursa fa burda olsa hizmet edene oyunu verir verecekte

Murat Başaran
Murat Başaran - 7 ay Önce

Sayın Başkan , biraz sahaya inseniz , bu kadar geliriniz varsa birazda Kocabaş ' a yatırım yapsanız , bir tane ulusal marketi bile yok , sanki ölü toprağı serilmiş .

Murat Başaran
Murat Başaran - 7 ay Önce

Sayın başkan , Kocabaş ' a ne yaptınız , biraz sahaya inseniz , bir tane ulusal marketi bile yok , varsa yoksa Hurriye mahallesi , Afşinbey mahallesi . Bence biraz sahaya inmeniz gerekiyor .

SIRADAKİ HABER