Haydi maça!

TFF 1. Lig de mücadele eden, şehrimizin en önemli markası Denizlispor bugün, kendi seyircisi ile ilk kez buluşuyor.

Geçen hafta başlayan lig mücadelesinde ilk haftanın kaza maçını çok da değerlendirmeye almaya gerek duymuyorum. Sportif başarıların yıllardır pas geçtiği yeşil-siyahlı ekibin malum transfer yasakları, ekonomik sıkıntıları küçümsenmeyecek ölçüde devam ediyor. Kulübe sürekli gelir kazandıracak projelerin bir türlü hayata geçirilememesi, taşıma suyla birşeyleri yapma güdüsü, yönetimden bazı isimlerin canhıraş bir şekilde çaba harcamasını da yok sayamayız. 

Bugün sokağa indiğimizde maalesef kent Denizlispor'dan uzak ve ümitsiz bir şekilde atmosfere sahip. Oysa ki önemli eksikler ve transfer yasağı olmasına rağmen son yılların en iyi kadrolarından birine sahip olduğu kadar, camianın çokça sevdiği Yusuf Şimşek hocanın varlığı da önemli bir avantaj olarak karşımızda duruyor. 

Şehir tam anlamıyla bugün Horozun maçı var, haydi stadyuma gidelim demedikçe, ne kronikleşen sorunlar çözülebilir ne de kalıcı sportif başarılar ile birlikte ekonomisi düzelir. Gelin bir başlangıç olsun bu akşam kentin sevdasını, horozunu yalnız bırakmayalım. Galibiyette de mağlubiyette de payınız olsun istiyorsanız bu çağrıya yanıt verin. Tribünlerin yeşil-siyah coşkusunu birlikte yaşayalım.

Haydi maça..

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yavuz özkan
Yavuz özkan - 9 ay Önce

Gelmiyecem işte