Denizli Valisi, Güney'de İnceleme Yaptı

Denizli valisi Hasan Karahan, ziyaret ve incelemeler için Güney ilçesine gitti. 

GÜNEY 10.07.2019, 09:20
Denizli Valisi, Güney'de İnceleme Yaptı

HABERDENİZLİ.COM

Gezi programında ilk olarak Güney Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Denizli valisi Hasan Karahan, burada Kaymakam V. Pınar Uz, Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Güney Kaymakamlığı'na geçen vali Karahan, Güney Kaymakam Vekili Uz’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

Güney Entegre Hastanesi'nde de incelemelerde bulunan Karahan, poliklinik, laboratuvar ve acil bölümleri hakkında Başhekim Hüseyin Turan’dan bilgi aldı.

Güney ziyaretinde Güney ilçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretlerinde de bulunan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden ilçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgi aldı.

Vali Karahan daha sonra, hayırsever iş adamı Yasin Tokat tarafından ağabeyi Fevzi Tokat adına yaptırılan ve yapı devam eden Fevzi Tokat Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Güney ilçe ziyareti kapsamında daha sonra Güney Belediyesine geçen Karahan burada Güney İlçe Belediye Başkanı Halil Ayhan ve belediye personeli tarafından karşılandı. Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan ziyarette Sayın Valimize belediye olarak ilçede gerçekleştirdikleri hizmetlerle ilgili bilgi verdi.

Denizli Valisi Hasan Karahan, Güney'de İnceleme YaptıDenizli Valisi Hasan Karahan, Güney'de İnceleme Yaptı
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)