Vali Karahan okul inşaatlarında incelemelerde bulundu

Valimiz Hasan Karahan, Hayırsever İşadamı Orhan Abalıoğlu tarafından değişik mahallelerde yaptırılan ve halen inşaatları devam eden Okul binalarında incelemelerde bulundu.

Vali Karahan okul inşaatlarında incelemelerde bulundu

HABERDENİZLİ.COM

Beraberinde Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İşadamı Orhan Abalıoğlu ile birlikte ilk olarak, Eskihisar Mahallesindeki 40 derslikli Oya-Ender Abalıoğlu Anadolu Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu. Burada yüklenici firma yetkililerinden inşaatın son durumu hakkında bilgiler alan Vali Karahan, daha sonra Çakmak Mahallesinde yaptırılan yine 40 derslikli Necla-Ergun Abalıoğlu Meslek Lisesi’nin inşaatını gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra Servergazi Mahallesinde yapımı devam eden 40 derslikli Pınar-Baha Abalıoğlu Anadolu Lisesi’nin inşaatını gezerek yüklenici firma yetkilileri ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’dan bilgiler alan Vali Hasan Karahan son olarak Şirinköy Mahallesindeki 40 derslikli Filiz Abalıoğlu Anadolu Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER