Honaz Seçimleri Anketi Açıklandı

Yenilenecek Honaz seçimleri öncesi açıklanan anket sonuçlarına göre; 31 Mart’ta CHP’nin kazandığı Honaz’da Ak Parti adayı Turgut Devecioğlu, 5 puan öne geçti.

Honaz Seçimleri Anketi Açıklandı

31 Mart yerel seçimlerinde 1 oy farkla millet ittifakı adayı Yüksel Kepenek’in kazandığı Honaz’da yapılan itirazlar sonucu seçimin tekrar yapılmasına karar verilmişti. 2 Haziran’da yenilenecek olan seçimler öncesi Ak Parti Genel Merkezi’nden anket sonucu açıklandı.  

Açıklanan anket sonuçlarına göre; 31 Mart’ta CHP’nin kazandığı Honaz’da Ak Parti adayı Turgut Devecioğlu, 5 puan öne geçti. Ak Parti Genel Merkezi'nin seçim yenilenecek bazı il ve ilçelerde yaptırdığı son anketin sonuçları Denizlimanset.com’da yayınlandı. Cumhur İttifakı'nın Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu'nun önemli bir puan farkı ile önde olduğunun görüldüğü anket 3 bin kişi ile yapıldı. YSK'nın bazı il ve ilçelerde 31 Mart yerel seçimlerinin yenilenmesine karar vermesinin ardından siyasi partililer de seçim yenilenecek bölgelerde yoğun bir çalışma içerisine girdi. Tüm gözler siyasi partilerin seçim yenilenecek bölgelerde yaptırdığı yeni anketlere çevrilirken AK Parti Genel Merkezi'nin Honaz ilçesinde yaptırdığı son anket basına sızdı.

Ankete göre Cumhur İttifakı'nın Honaz Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu yüzde 51,46 oy oranıyla ipi önde göğüslerken, Millet İttifakı Adayı Yüksel Kepenek ise yüzde 46,24'de kaldı. Diğer partiler ise yüzde 1,20 olarak yansırken, kararsız seçmen 1.10 oranında görüldü.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 10:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali zor
Ali zor - 3 hafta Önce

Hangi anket firmasının sonuçları olduğunu öğrenme şansımız var mı

Kaklik li
Kaklik li - 3 hafta Önce

Şu yorum sayfasini kaldirin şurdan haber denizli kaçtana yorum yazdiysam yayinlanmiyor......milleti kandirmayim haber denizli yandaş olmayin haber denizli........yazik size bee

Kaklik li
Kaklik li - 3 hafta Önce

Ya bu ankete gülerle be hep yandaşlara sormuşlar dir.anket hikaye seçim şahane milletin icine girin bakalim..chp en az 300 farki var, gibi yukarisi olabilir aşşağisi olmaz....ha şunuda belirteyim sayin deveci oğlu kaybederse SEÇİM İPTALİ ISTIYEBİŔ YENİDEN...MAZERET SANDIK GÖREVLİLERİ FETÖCÜ DİYE ..demedi demeyin..kendileri kazanana kadar bu böyle sürer...........................................?

SIRADAKİ HABER