banner1348

Halk Oyunları İçin Geri Sayım Başladı

Okul Sporlarında Halk Oyunları İl Şampiyonası heyecanı, 16 Şubat Cumartesi Günü 13.00’da Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda yaşanacak.

Halk Oyunları İçin Geri Sayım Başladı
banner1336

HABERDENİZLİ.COM

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları Halk Oyunları yarışmalarına hazırlıklar devam ediyor.  Sezon boyunca bugüne hazırlanan ekipler, sahnede en iyi performansını ortaya koymak için yarışacak. 

Düzenlemeli ve düzenlemesiz dalda 13 takımdan 330 sporcunun sahne olacağı şampiyona, 16 Şubat Cumartesi günü 13.00’de Gümüşler’de bulunan Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda yapılacak. Yarışmalar minikler, yıldızlar ve gençler kategorisi’nde gerçekleşecek. 

İBANOĞLU’NDAN HALK OYUNLARINA DAVET
Organizasyonla ilgili düşüncelerini paylaşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, kültür ve medeniyetler beşiği ülkemizin halk oyunları ile ne kadar önemli bir zenginliğe sahip olduğunun altını çizdi. Her sene olduğu gibi yine halk oyunlarında güzel bir şampiyona beklediğini kaydeden İbanoğlu, tüm ekiplere başarılar dileyerek Denizli halkını yarışmaları izlemeye davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER