banner1348

Denizli Valisi Hasan Karahan Baklan'ı Ziyaret Etti

Denizli Valisi Hasan Karahan Denizli'nin Baklan İlçesinde gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumları hakkında bilgi almak üzere Baklan ilçesine ziyarette bulundu.

Denizli Valisi Hasan Karahan Baklan'ı Ziyaret Etti

HABERDENİZLİ.COM

Denizli'nin Baklan ilçesinde ilk olarak Baklan Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Hasan Karahan 31.08.2018 tarih ve 2018/157 sayılı Kararname ile Baklan Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Burak Dertlioğlu’nu ziyaret ederek ilçedeki kamu yatırımları hakkında bilgi aldı.

Baklan ziyaretinde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretlerinde de bulunan Vali Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerinden ilçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı.

Baklan ilçe ziyaretini Baklan Limak Hüsamettin Tuyji Çok Programlı Anadolu Lisesi, Baklan İmam Hatip Ortaokulu ve Atatürk İlkokulu ziyareti ile devam eden Vali Hasan Karahan burada okul müdürlerinden okullar hakkında bilgi aldı. Okullarda sınıfları da gezen Vali Karahan öğrencilerle de sohbet etti.
 
Vali Karahan daha sonra yapımı devam eden Huzurevi ve Yaşam Merkezi inşaatını gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Huzurevi ve Yaşam Merkezi inşaatı ziyaretinin ardından Vali Hasan Karahan ilçeden ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER