Denizli İnşaat Mühendisleri Odası Geleneksel İftarda Bir Araya Geldi

İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği Beyaz İnci'de gerçekleştirildi. İftara katılım oldukça yoğundu. Şube Yönetim Kurulu üyeleri ev sahibi olarak iftar yemeğine katılan konuklarını girişte karşıladı.

GÜNDEM 17.05.2019, 12:26
Denizli İnşaat Mühendisleri Odası Geleneksel İftarda Bir Araya Geldi
banner1551

HABERDENİZLİ.COM

İftar yemeğine Şube üyelerinin ve davetlilerin ilgisi büyüktü.  Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın,   Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çolakoğlu,  Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı Halil İbrahim Kaşlıköse, Geçmiş dönem Denizli Belediyesi Başkanlarından Ali Aygören, TMMOB` ye bağlı oda başkanları ve temsilcileri, Geçmiş Dönem İMO Şube Başkanları ve siyasi partilerin temsilcileri İMO`yu yalnız bırakmadı.

 İftar yemeğinde konuşan Şube Başkanı Prof. Dr. Şevket Murat Şenel, "Bu tür etkinlikler ile üyelerimizle bir araya gelmeye çalışıyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeklerinde hem ramazan ayının güzelliğini hem de bir aile olmanın mutluluğunu dostlarımızla paylaşıyoruz " dedi.

İftar yemeği sonrasında konuklar çay içerek günün yorgunluğunu atarken sohbet etme imkanı buldu.

mimarlar odası

Yorumlar (0)
az bulutlu
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi