Denizli Genç İHH'da Nöbet Değişimi

İşimiz gücümüz;İyilik, Güzellik sloganıyla yola çıkan Denizli Genç İnsanı Yardım Vakfı (İHH)’da,nöbet değişimi yapıldı. Başkanlık koltuğunda oturan Mehmet Güzel’in Denizli İHH Genel Sekreterlik görevine getirilmesinin ardından Denizli Genç İnsani Yardım Vakfı (İHH) Başkanlığına Muhammet Alayont getirildi.

Denizli Genç İHH'da Nöbet Değişimi

HABERDENİZLİ.COM

Başkanlığa gelmesinin ardından açıklamada bulunan Denizli Genç İHH Başkanı Muhammet Alayont; “Bu görevi şimdiye kadar yürüten Mehmet Güzel kardeşimize en kalbi şükranlarımızı sunarız.Bizler de’’Dünyayı iyilik kurtaracak’’sloganımızla,yeryüzündeki yetimlerin ve mazlumların uğradığı birinci adres olan İHH’mıza layık faaliyetleri yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Genç İHH Yönetim Kurulunu oluşturduklarını belirten yeni BaşkanAlayont; “Yeni yönetimimizle en kısa zaman içerisinde, yaklaşan Kurban Bayramı için,İHH’mızın ‘’25 YILDIR ÜMMETE KURBAN’’sloganımızla yeryüzü yetimleri için Kurban Bağışı faaliyetlerini sürdüreceğiz. Yardımsever vatandaşlarımız bizlere yardım ellerini uzatsınlar” ifadelerini kullanarak Denizli halkına çağrıda bulundu.

Denizli Genç İHH Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu.
1
-Muhammet ALAYONT
2-Adem KALAY
3-Oğuz TÜRKMEN
4-İbrahim TOPALAN
5-Ahmet Can KIZILBÜK
6-Mustafa ŞENCAN
7-Tunahan SERT
8-Abdullah SIĞINÇ
9-İbrahim ALAYONT
10-Fatih ÖNERİ
11-Muhammet GÜZEL
12-Ahmet ŞAHİN
13-Ahmet SAKIZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER