Denizli'de Görevinden İstifa Eden AK Partili Belediye Başkanı DP'ye Geçti

Tekrar aday gösterilmeyen Ak Partili Denizli'nin Çardak İlçe Belediye Başkanı Mahmut Öztürk partisinden istifa ederik DP'ye geçti.

Denizli'de Görevinden İstifa Eden AK Partili Belediye Başkanı DP'ye Geçti

HABERDENİZLİ.COM

Adayların açıklanmasının ardından tekrar aday gösterilmeyen Ak Parti Belediye başkanlarından her hangi bir tepki gelmemişti.

Listelerin açıklanmasına kısa süre kala partisinden aday gösterilmeyen Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk'ün Denizli.2ye bir dizi ziyaret için gelen Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile görüşmesi dikkatlerden kaçmadı. 

Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk  Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile görüştüğünü ve partisinden istifa ettiğini ifade etti.

Resmi açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılacağını söyleyen Öztürk, aday gösterilmedikten sonra AK Parti'den istifa eden tek isim oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaşar Ordu
Yaşar Ordu - 3 ay Önce

Kendisi aday olamayanlar hemen başka partiye geçiyorlar.Denekki amaçları hizmet değil koltuk ve para. Partisinden istifa edenlerin başkanlığı vekilliği hemen bitmeli...Kardeşim ben seni nereden seçtim sen ne yapıyorsun.Secmenin oyuna ihanet ediyorsun..

SIRADAKİ HABER