Denizli'de Bir Tekstil Şirketi Daha Konkordato İlan Etti

Denizli’de bir tekstil firması daha Konkordato ilan etti.  Aslan Tekstilden sonra Konkordato ilan eden şirket Moda Ev Tekstil Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi oldu.

GÜNDEM 10.10.2018, 09:42
Denizli'de Bir Tekstil Şirketi Daha Konkordato İlan Etti
banner1551

HABERDENİZLİ.COM

Denizli’de yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle bir firma daha konkordato ilan etti. Denizli’de tekstil sektöründe önemli bir isme sahip olan Bu kez İsmail ve Ferah Yılmaz kardeşlerin sahibi olduğu Moda Ev Tekstil Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi hakkında konkordato kararı verildi.

Görülen mahkeme kapsamında Moda Ev Tekstil Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi, 3 ay geçici süreyle konkordato talebi onay gördü. Mahkeme şirkete Konkordatonun başarıya ulaşmasının mümkün olup olmadığının yakından incelenmesi amacıyla 3 komiser görevlendirildi.

Mahkeme ayrıca alacaklıların ilandan itibaren 7 günlük kesin süre içinde dilekçe ile Mahkeme dosyasına itiraz ederek konkordato mühleti verilmesini gerektiren bir hal bulunmadığını delilleri ile birlikte ileri sürebileceklerini ve bu çerçevede mahkemeden konkordato talebinin reddini isteyebilecekleri hakkına sahip olduğunu duyurdu

Geçici komiser olarak icra iflas ve konkordato konusunda uzman Celalettin Karakoyunlu, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Bülent Tezcan ve Tekstil Mühendisi Görev yapacağı öğrenildi.

Yorumlar (0)
az bulutlu
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi