Denizli'de Bir Şirket Daha Konkordato İlan Etti

Denizli’de konkordato ilan eden firmalara bir yenileri eklendi. Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi Modaev Tekstil Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine 1 yıllık süre tanıdı. Süre 20 Şubat tarihi ile başlatıldı.

Denizli'de Bir Şirket Daha Konkordato İlan Etti

Denizli’de Konkordato İlan Edenlere Yenileri Eklendi

HABERDENİZLİ.COM

Son dönemde ekonomik krizin sıkıntılarını yaşayan şirketler, kendilerini koruma altına almak için konkordato ilan etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Denizli Asliye Ticaret Mahkemesine başvuran Modaev Tekstil Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin başvurusu kabul edildi. Daha önce 3 aylık koruma kararı verilen şirkete 20 Şubat’tan itibaren başlamak üzere 1 yıllık kesin süreyle mühlet verildi. Şirkete geçici komiser heyeti İcra İflas uzmanı Celalettin Karakoyunlu, SMMM Bülent Tezcan, Tekstil Mühendisi Gökhan Onur'un görev ve yetkilerinin kesin mühlet süresince aynen devamına karar verildi.

YALÇIN YILDIRIM

Denizli’de konkordato ilan eden firmalara bir yenisi eklendi. Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi Yalçın Yıldırım adına kayıtlı şirkete 3 aylık geçici mühlette koruma altına aldı. Şirkete komiser olarak SMMM Bağımsız Denetçi Hatmeş Belfu Dinğil görevlendirildi.

Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi, Yalçın Yıldırım adına kayıtlı şirkete konkordato koruması altına aldı. Mahkeme, davacı şirkete geçici komiser olarak; Konkordato konusunda uzman SMMM Bağımsız Denetçi Hatmeş Belfu Dinğil'in görevlendirdi.

Şirket, 31 Ocak’tan başlamak üzere 3 ay süre ile geçici korumaya alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER