Başkan Zolan’dan referandum değerlendirmesi

banner1386

Anayasa değişikliğine ilişkin halk oylaması sonucunu değerlendiren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Milletimiz, yarınlarımız için 15 Temmuz dirilişini 16 Nisan yükselişi ile şahlandırdı. Bayramımız kutlu olsun” dedi.

GÜNDEM 17.04.2017, 13:58 17.04.2017, 14:06 Haber Denizli
Başkan Zolan’dan referandum değerlendirmesi

HABERDENİZLİ.COM

15 Temmuz dirilişi 16 Nisan yükselişi ile şahlandı
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, anayasa değişikliğine ilişkin halk oylaması sonucunu değerlendirdi. Anayasa değişikliği halk oylaması sonuçlarının Türk milletine hayırlar getirmesini dileyen Başkan Zolan, referanduma yüksek düzeyde bir katılım olmasının Türk milletinin geleceğine sahip çıktığının önemli bir göstergesi olduğunu söyledi. Aziz Türk milletinin tarihi bir karar verdiğini vurgulayan Başkan Zolan, sandığa gidip vatandaşlık görevini yerine getiren, “evet” veya “hayır” diyen herkese teşekkür etti. Türkiye’nin çok önemli bir demokrasi sınavı verdiğini vurgulayan Başkan Zolan, “Bu sonuçla ülkemiz yeni bir başlangıca yelken açmıştır” dedi.

15 Temmuz dirilişi 16 Nisan yükselişi ile şahlandı

Artık Türkiye’nin önünde yepyeni bir dönem olduğuna dikkati çeken Başkan Zolan, “Ülkemizin önündeki sıkıntıları, engelleri, kaldıracak sistem ile birlikte inşallah istikrarın hakim olup kalkınmanın giderek artacağı bir döneme giriyoruz. Milletimiz, yarınlarımız için 15 Temmuz dirilişini 16 Nisan yükselişi ile şahlandırdı. Bayramımız kutlu olsun Kardeşliğimizi birlik ve bütünlüğümüzü sağlayacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile bugünden daha iyi olacağız” dedi.

Yorumlar (0)