banner1348

275 Eserin Toplu Açılışı Gerçekleşti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Denizli'de yaklaşık 1.350.000.000 TL'lik 275 eserin toplu açılış töreni için kente geldi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ı bağrına basan hemşehrilerine teşekkür etti.

275 Eserin Toplu Açılışı Gerçekleşti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli'ye gelişi ile ilgili, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan hemşehrilerine teşekkür mesajı yayımladı. 15 Aralık 2018 Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda katıldığı törende, Denizli’ye kazandırılan yaklaşık 1.350.000.000 TL'lik 275 eserin toplu açılışını gerçekleştirdiğini hatırlatan Başkan Osman Zolan, bu mutluluğu hep beraber yaşadıklarını söyledi. Bugüne kadar onlarca kez Denizli'yi ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın her gelişinin kente ayrı bir güzellik ve yatırım getirdiğini vurgulayan Başkan Osman Zolan, kendilerini yalnız bırakmayan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bağrına basan tüm hemşehrilerine gönülden teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli'ye gelişi2Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli'ye gelişi

"Denizlimize yakışanı yapmaya devam edeceğiz"

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Denizli Büyükşehir Belediyesine de teşrif ederek kendilerinin onurlandırdığını anlatan Başkan Osman Zolan, şunları kaydetti: “15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanımız yine tarihi günlerden birine şahitlik etti. Denizlimiz yine birlik ve beraberliğini sergileyerek burada tek vücut oldu. Onbinlerce vatandaşımızla beraber Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı, TBMM Başkanımız Sayın Binali Yıldırım'ı ve bakanlarımızı ağırlamanın onurunu yaşadık. Bundan önce olduğu gibi Cumhurbaşkanımız önderliğinde şehrimize, ülkemize, milletimize hizmet etmeye, Denizlimize yakışanı yapmaya devam edeceğiz. Soğuk havaya rağmen meydanı dolduran kardeşlerimizden Allah razı olsun. Tüm hemşerilerime canı gönülden teşekkür ediyorum" dedi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli'ye gelişi3

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER