Zeytin Dalı Harekatına Bir Destekte MAKSİAD’dan

Denizli’de makine üreticilerini bir araya getiren Makine Sanayicileri İş Adamı Derneği, TSK’nın Afrin’de sürdürmüş olduğu Zeytin Dalı Harekatı’na destek amaçlı bir etkinlik düzenledi.

Zeytin Dalı Harekatına Bir Destekte MAKSİAD’dan

Mehmetçiklerimizin her zaman yanında oldukları belirten MAKSİAD ailesi tüm Denizli halkını bu etkinliğe davet etti. MAKSİAD’tan yapılan açıklamada,

“Türk Silahlı Kuvvetlerimizin (TSK) Afrin'de sürdürdüğü Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlerimiz ile tüm şehit ve gazilerimiz için 9 Şubat Cuma günü, Cuma namazına müteakip Organize Sanayi Camii'nde Mevlidi Şerif okunarak, kurban kesimi, ve lokma hayrı Gerçekleştirilecektir. MAKSİAD olarak bu vatan ve millet mücadelesinde devletimizin ve kahraman mehmetçiğimizin yanındayız. Tüm Denizli halkını askerlerimiz için, birlik ve beraberlik içinde dua etmeye davet ediyoruz.

Mevlit, kurban kesimi ve hayrımıza ; Denizli Valimiz, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız,İlçe Kaymakamlarımız,İlçe  Belediye Başkanlarımız ile kıymetli Denizli Sanayi Odası Başkanımız ve Denizli Ticaret Odası Başkanımız,DENİB Başkanımız,Ticaret Borsası Başkanımız ve tüm siyasi parti il temsilcileri davet edilmiştir. Allah Kahraman Askerlerimizi muzaffer, aziz şehitlerimize de  rahmet Eylesin.” İfadeleri  yer aldı.

haberdenizli.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman Göbekli
Osman Göbekli - 1 yıl Önce

Meslekte değil, meslek de yazılması gerekir.

SIRADAKİ HABER
banner1243