Yusuf Garip Kadir Gecesi Mesajı Yayımladı

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Avukat Yusuf Garip, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Yusuf Garip Kadir Gecesi Mesajı Yayımladı

HABERDENİZLİ.COM

Denizli halkının ve İslam aleminin Kadir gecesini kutlayan Garip, bu gecenin Allah’ın rahmetiyle Müslüman Alemine lütufta bulunacağı mübarek bir gece olduğunu hatırlattı.

Kur’an-ı Kerim’de bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi’ne ulaşmanın sevincini yaşadığını ifade eden Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Avukat Yusuf Garip, böylesine hayırlı bir geceyi yeniden idrak edecek olmaktan duyduğu mutluluğu aktardı. Garip, “Birlik ve kardeşlik duygularımızın yoğunlaştığı mübarek Ramazan ayının son günleri yaklaşırken, Kadir Gecesi’ne ulaşmanın coşku ve heyecanını yaşıyoruz. Tutulan oruçlar ve yapılan ibadetler ile idrak ettiğimiz bu mübarek ay, Kadir Gecesi ile manevi zirveye ulaşmaktadır. Bu gece, ebedi kurtuluşa erme sırrının tan yeri ağarıncaya kadar Müslüman Aleminin için aşikâr olduğu gecedir. Dualarımızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan, bin aydan daha hayırlı Kadir Gecemizin Denizli halkına, ülkemize ve tüm İslam alemine hayır, bereket ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER