Yurt Müdürleri Vali Altıparmak’ı Ziyaret Etti

Sosyal devlet anlayışı ve insan odaklı yaklaşımlarla yükseköğrenim öğrencilerinin öğrenimlerine destek olmak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla kredi/burs, barınma, beslenme hizmetleri ile sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler sunmak olan Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Denizli İl Müdürü Alaeddin Aktaş ve İl Müdürlüğüne bağlı 7 Yurt Müdürü Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ı ziyaret etti. 

Yurt Müdürleri Vali Altıparmak’ı Ziyaret Etti
banner1336
Valilik Makamında gerçekleşen ziyarete; KYK Denizli İl Müdürü Alaeddin Aktaş ve Pamukkale, Bironi, İbni Haldun, Harezmi, Fatma Yıldız Hanım, İbni Rüşd ve Prof. Dr. Cevat Akşit Yurtlarının Müdürleri katıldı. 
Ziyarette, Vali Dr. Ahmet Altıparmak’a görevinin hayırlı olmasını dileyen KYK Denizli İl Müdürü Alaeddin Aktaş, yeni eğitim öğretim döneminin başlaması nedeniyle Denizli’deki yükseköğrenim yurtları hakkında ve yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. 
Vali Altıparmak, ziyaretlerinden dolayı KYK İl Müdürü Alaeddin Aktaş’a ve beraberindeki Yurt Müdürlerine teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi. 

 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER