Yüksek Kalitede Medikal Soğutucu Çözümleri: CoolerMed

GÜNCEL 19.11.2021, 10:01
Yüksek Kalitede Medikal Soğutucu Çözümleri: CoolerMed
banner1749

CoolerMed, dünya standartlarında medikal soğutucu çözümleri üreten bir markadır. Güçlü üretim ağına sahip olan CoolerMed, medikal sektörün muhafaza konusunda ihtiyaç duyduğu hemen her talebe cevap verebilecek niteliktedir. Geniş yelpazeli ürün çeşitliliğinin yanı sıra CoolerMed, Ar-Ge çalışmalarında da sektörün öncü kuruluşlarından biridir.

Özellikle aşı, ilaç ve kan saklama çözümleriyle fark yaratan CoolerMed, medikal sektörün farklı ihtiyaçlarını karşılama konusunda Ar-Ge çalışmaları yapıyor. Aşı ve kan gibi medikal ürünlerin; depolanmasından dış mekanlarda saklanmasına, nakliye sürecindeki temel gerekliliklerin karşılanmasından tıbbi atıkların ayrıştırılmasına kadar CoolerMed, geniş yelpazeli ürün çeşitliliğiyle medikal çözümler üretmektedir.

Aşı ve Kan Muhafaza Ürünleri

CoolerMed tarafından geliştirilen medikal soğutucu çözümler arasında kan ve aşı depolama ürünleri önemli bir yer tutar. Son teknolojik özelliklerle donatılan muhafaza dolapları, aşı ve kan gibi yüksek hassasiyete sahip medikal ürünlerin kolaylıkla muhafaza edilebilmesini sağlar. Üstelik coolermed.com tarafından geliştirilen medikal soğutucu çözümleri, farklı ortamlarda kullanıma uygundur.

Dış mekan soğutucuları sayesinde aşı ve kan gibi medikal ürünler, her ortamda konforla muhafaza edilebilir. Farklı hacimlerde üretilen medikal dondurucu dolaplar, farklı ihtiyaçları karşılamak amacıyla kullanılabilir. Dış mekan dondurucu dolaplar ile sıcaklık hassasiyeti olan her ürünün güvenle ve sağlıklı biçimde muhafaza edilmesi mümkündür.

Dış mekan soğutucuları arasında yer alan bir diğer ürün de sıcaklık hassasiyeti olan ürünlerin nakil işlemlerinde kullanılmak için dizayn edilen özel soğutuculardır. Yüksek standartlarda geliştirilen bu soğutucular, özgün çalışma prensipleriyle muhafaza işlemini sağlar. Medikal nakil dış mekan soğutucular, hacim ve boyut özelliklerine göre farklı modellerde geliştirilmiştir.

Sürdürülebilir Liyofilizasyon Çözümleri

Liyofilizasyon, dondurarak kurutma işlemlerinin bütününe verilen isimdir. Medikal sektör için yüksek düzeyde bir gereklilik olan liyofilizasyon uygulaması, sıcaklık hassasiyeti olan medikal ürünler için hayati bir önem taşır. CoolerMed tarafından geliştirilen yüksek standartta çalışma kapasitesine sahip liyofilizatörler, süblimasyon uygulayarak katı halden sıvı hale geçişi engeller. Katı maddelerin doğrudan sıvı forma geçmesini sağlayan liyofilizatör, katı maddelerin gaz haline gelmesini sağlar. Böylelikle medikal ürünler, herhangi bir deformasyona ya da bozulmaya uğramadan muhafaza edilir.

Yorumlar (0)