Yücel Güngör, Honaz İlçe Teşkilatıyla İftarda Bir Araya Geldi

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, Honaz İlçe Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu iftar programında üyelerle bir araya geldi.

GÜNCEL 30.04.2022, 11:14 30.04.2022, 11:17
Yücel Güngör, Honaz İlçe Teşkilatıyla İftarda Bir Araya Geldi

AK Parti Honaz İlçe Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu iftarda üyelerle bir araya gelen Güngör; "Mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaştık. Birlik ve beraberlik içinde dolu dolu geçirdiğimiz bir ay oldu. Mevlam hayırlısıyla bayrama da kavuşmayı nasip eylesin. Birlik ve beraberliğimiz her zaman olduğu gibi devam etsin’’ İfadelerini kullandı.

‘’Üyelerimizle birlikte yola devam’’

İftar programına katılanlar arasında bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan’a, Honaz İlçe Başkanı’na, Meclis üyelerine, önceki dönem ilçe başkanlarına, Kadın ve Gençlik kolları başkanlarına ve yönetimlerine teşekkür eden Güngör; ‘Mübarek Ramazan ayında birçok ilçe teşkilatımız ile bir araya geldik. Bu ayı birlik ve beraberlik içinde geçirdik. Yüce Allah tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız ibadetleri kabul etsin. Ülkemiz ve şehrimiz için her zaman olduğu gibi çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizleri bu yolda yalnız bırakmayan üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Önümüzdeki dönemde de bu birlik ve beraberlikle mücadelemizin devam edeceğine inanıyorum. Tüm ilçe teşkilatlarımızla birlikte yola devam.’’ Dedi.

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
18
parçalı bulutlu