Yolun ortasındaki sahipsiz araç trafiği kapattı

Denizli’de bugün Pamukkale Üniversitesi’nden mezun olan öğrencilerin mezuniyet törenine kilitlendi. Emek Caddesi de bu yoğunluktan payını aldı. Zaten trafiğin zor ilerlediği yola, kenarda duran bir aracı 20 kişinin ittiği belirtildi. 

Yolun ortasındaki sahipsiz araç trafiği kapattı

Mezuniyet Törenine gelen öğrenciler ve aileleri araçlarını park etmekte zorlandı. Mezuniyet töreni için Denizli Atatürk Stadyumu’na gelen bir kişi aracını stad yakınındaki Emek Caddesi’nde yol kenarına park etti. İddiaya göre aracını diğer araçların çıkışını engelleyecek şekilde park eden vatandaşın aracının, 20 kişi elleriyle kaldırıp yolun bir şeridini kapatacak şekilde bıraktı. Kendi imkanlarıyla araçlarının çıkmasını engelleyen aracı yolun ortasına iten vatandaşlar araçlarını bulundukları yerden çıkardı. Yola itilen araç sahibi gelene kadar yolun tek şeridini işgal etti. Mezuniyet töreninden dolayı yoğunluk yaşanan Emek Caddesi’nde trafik durma noktasına geldi.

ARACINI YOLUN ORTASINDA GÖRÜNCE ŞAŞKINLIK YAŞADI

Yolun ortasındaki aracın sahibi bayan, aracını o durumda görünce şaşırdı. Aracının nasıl yolun ortasına geldiğini çevredeki vatandaşlardan öğrendi. Bayan sürücü aracına binip yola devam ederken trafik normal seyrine döndü.
emek-caddesi-yolun-ortasindaki-arac

emek-caddesi-yolun-ortasindaki-arac1

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER