Yıkımı Yapılan Yerde Lokma Hayrı Yapıldı

Pamukkale Üniversitesinin Doktorlar Caddesi’nde yer alan PAÜ Hastanelerine ait eski hastane binasının yıkım işlemleri tamamlandı. Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yıkımı tamamlanan bölgede, çevre esnafı ve vatandaşlar için lokma ikramı yapıldı.

GÜNCEL 19.03.2019, 17:47
Yıkımı Yapılan Yerde Lokma Hayrı Yapıldı
banner1665

‘‘Tatlı’’ya Bağlandı
Bir süredir devam eden PAÜ Hastanelerine ait eski hastane binasının yıkım çalışmalarında sona gelindi. Bu süreçte çevre esnafına ve mahalle sakinlerine verilen rahatsızlıktan dolayı özür dileyen, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Pamukkale Üniversitesi Yönetimi adına lokma ikramında bulundu ve ikram sırasında sona gelinen yıkım çalışmalarının bu ikram ile tatlıya bağlandığını ifade etti.
İkram programına, Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ başta olmak üzere Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Osman Çiftçi, Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, Prof. Erdinç Duru, Genel Sekreter Prof. Dr. Mehmet Ali Sarı ile birlikte PAÜ Senato Üyeleri, Pamukkale Üniversitesi Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezinde (PADAM) öğrenim gören yabancı uyruklu öğrenciler, vatandaşlar katıldı.
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)