YER YERİNDEN OYNADI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pamukkale İlçe belediye başkan adayı Ümit Bahtiyar seçimlere sayılı günler kala ilk mitingini Dokuzkavaklar mahallesinde gerçekleştirdi. Coşkulu bir kalabalığa hitabeden Bahtiyar, adeta gövde gösterisi yaptı.

GÜNCEL 24.03.2014, 15:45 24.03.2014, 15:52
YER YERİNDEN OYNADI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pamukkale İlçe belediye başkan adayı  Ümit Bahtiyar seçimlere sayılı günler kala ilk mitingini Dokuzkavaklar mahallesinde gerçekleştirdi. Coşkulu bir kalabalığa hitabeden Bahtiyar, adeta gövde gösterisi yaptı.
MHP adayı Bahtiyar’ın mitingine Genel  Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin  Haluk Ayhan, İl Başkanı Mehmet Fevzi Yeniçeri, Büyükşehir adayı Ali İpek, Pamukkale İlçe Başkanı Hacip Kayalar,  meclis üyesi adayları ve binlerce vatandaş katıldı.

Bahtiyar’ın kürsüye çıkmasıyla birlikte coşku ve sevgi doruğa çıktı. “Ümit, sen bizim her şeyimizsin”
“Başkan Ümit”, “Bozkurt Ümit” sloganları arasında konuşmasına başlayan Bahtiyar, “Yeni, modern, yaşanılabilir, insanların mutlu ve huzurlu bir ortamda yaşadığı yeni Pamukkale’yi kurmak için yola çıktık. Sosyal alanlarıyla yaşamın renklendiği bir Pamukkale için yola çıktık. Pamukkale’yi ortak yönetimin, turizmin, sanatın ve kısacası dünya ölçeğinde bir vizyonun ilçesi yapmak için aday olduk. Bunun için sizlerden destek istiyorum” dedi.

Pamukkale’nin halktan koparıldığını ileri süren MHP adayı Bahtiyar, “Yaklaşık 2 ayı geçkin bir süredir Denizli’yi karış karış dolaşıyorum.  Gittiğim bölgelerde yıllardır bu ilde yaşayıp da Pamukkale’ye gitmemiş insanlarımızın olduğunu gördüm.  Allah bize bu görevi nasip ederse ilk işlerimiz arasında Denizli halkını Pamukkale ile yeniden kucaklaştıracağız. Belediye imkanlarıyla hafta sonları  Pamukkale’ye ücretsiz tur düzenleyeceğiz. Gerçekleştireceğimiz uluslararası festivalle Dünya, Pamukkale’yi konuşacak. Ben size çağdaş belediyecilik anlayışı, sanatı ve sanatçıyı öne çıkaran, gelen turistlerin gezmekle bitiremeyeceği bir Pamukkale vaat ediyorum. Ben, ekibime ve 15 yıllık belediyecilik tecrübeme güveniyorum” ifadelerini kullandı.
Bahtiyar, konuşmasına bir süre ezan molası verdi. Başkan adayı Bahtiyar’ın bu davranışı mitinge katılanlar tarafından uzun süre  alkışlandı. Dokuzkavaklar mahallesinin yeterli hizmet alamadığını kaydeden Bahtiyar, “Etrafınıza şöyle bir bakın. Bunlar beş yıl boyunca bu mahalle için ne yaptılar. Hiçbir şey. Dokuzkavaklar mahallesinin sorunlarını biliyorum.  Bu bölgede en büyük eksiklik bir hastane olmaması. Göreve geldiğimizde Bölge Trafik Şubenin yanına tam teşekküllü bir hastane yapacağız. Bana ve ekibime güvenin. Biz hizmet etmeye geliyoruz.  Bize belediye başkanlığını verirseniz,  Pamukkale’yi sizlerle beraber yöneteceğiz.  Belediyemizin kapısı size sonuna kadar açık olacak. Sizi ilgilendiren konulardaki kararları kapalı kapılar ardında değil, sizle birlikte alacağız. Biz sizlere beş yıl boyunca hizmetkarınız olma sözü veriyoruz. Buraya gelip size şunu yapacağız bunu yapacağız diyenlere inanmayın. Onlara sadece şunu sorun. “Pamukkale elimizden sizin döneminizde gitmedi mi?”   diye konuştu.

Bahtiyar’ın konuşmasının ardından  patlatılan konfetiler renkli görüntülere sahne oldu. Mitingin sonunda vatandaşlar Bahtiyar’la  fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştılar. Bahtiyar,  kendisine gösterilen ilgilen zaman zaman ezilme tehlikesi atlattı. Coşku, gece geç saatlere kadar devam etti.  


Kaynak: haberdenizli.com
banner1640
Yorumlar (0)