YENİMEDYADER İlçelerin nabzını yokluyor

Denizli’nin öncü internet gazetelerinin kurduğu Yeni Medya Yayıncıları Derneği (YENİMEDYADER) üyeleri, Tavas, Sarayköy, Honaz ve Acıpayam belediye başkanlarını ziyaret etti.

YENİMEDYADER İlçelerin nabzını yokluyor

Denizli’deki önde gelen internet gazetelerinin bir araya gelerek oluşturduğu YENİ MEDYADER protokol ziyaretlerine devam ediyor. Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’ı ziyaret eden YENİMEDYADER üyeleri ilçelerin nabzını yokluyor. 

TAVAS’TAN YENİMEDYADER’E BÜYÜK DESTEK

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol ziyaretten duyduğu menuniyeti dile getirerek tüm dünyadaki Tavaslılara YENİMEDYADER üyesi gazeteler sayesinde kolaylıkla ulaşabildiklerini ve daha fazla ulaşmak için proje hazırlamak istediklerini söyledi.

DENİZLİ’DEKİ MEDYA KALİTESİ YÜKSELECEK

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, YENİMEDYADER’in oluşumunun Denizli’deki medya kalitesini yükselteceğine inandığını söyledi. Başkan Özbaş, dernek üyelerine Sarayköy’deki değişimi anlatma fırsatı da buldu ve yeniden düzenlemesi yapılan Şehit Hüseyin Kuş Parkı’nı gezdirdi.

BAŞKAN DEVECİOĞLU’NDAN TAM DESTEK

Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu YENİMEDYADER üyelerini makamında ağırladı. Kentin merkeze en yakın ilçelerinden olan Honaz’ın kentle bütünleşmesinin konu edildiği sohbette Başkan Devecioğlu, YENİMEDYADER oluşumunu yakından takip ettiğini ve tam destek vereceğini söyledi.

ACIPAYAMLI BAŞKANLAR’IN ‘MEDYADA KALİTE’ SOHBETİ

Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’ı da makamında ziyaret eden YENİMEDYADER üyeleri, diğer ilçelerde olduğu gibi, kuruluş amaçlarını anlattı. YENİMEDYADER Başkanı Sedat Kurt, diğer başkanlara da aktardığı, Denizli’de “merdiven altı, belaltı” diye tabir edilen internet gazeteciliğine karşı kaliteli haberciliği büyütmek için çalışacaklarını söyledi.Başkan Şevkan da, YENİMEDYADER oluşumunun birçok mesleğe örnek olması gerektiğini söylerken, birliktelikten ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 


 

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2017, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243