Yeniden Ayaga Kalkmak İçin Fırsat Geldi

Pamukkale Travertenlerinin Kurban Bayramında gelecek turist kafilesiyle yeniden canlanması ve hareketlenmesi bekleniyor.

Yeniden Ayaga Kalkmak İçin Fırsat Geldi
Denzili'nin Unesco tarafından dünya mirasına alınan Pamukkale Travertenleri, yeniden ayağa kalkmak için fırsatına kavuştu.Geçen yıl Ege sahillerinden sonra en çok ziyaret edilen turizm yeri olan Travertenler ise 2016 yı kabus gibi  geçiriyor. Bayramda gelecek turist kafilesiyle birlikte yeniden turizmin hareketlenmesi ve Dünyaya tanıtımının genişletilmesi düşünülüyor. Ülkemizde yaşanan terör olayları ve darbe nedeniyle turistlerin çekildiği ülkelerin başında gelen Türkiye, turizmi yeniden canlandırmak için birçok uygulamaya imza attı. Dünyanın ve Denizli'nin gözdelerinden olan Pamukkale Travertenleri ise Kurban Bayramında oluşacak hareketlilikten nasibini almak istiyor.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2016, 16:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep Yıldız
Recep Yıldız - 3 yıl Önce

Pamukkale'ye giriş ve çıkışlar pahalı olduğu için kendi insanımız gidemiyor. Giden de bir daha gelmiyor. Yabancı turistlere hizmet ediyor. Bu yıl yabancı turistler gelmeyince de dert yanıyoruz. Kendi ören yerimizi kendimiz gezemiyoruz. Olacak iş değil.

SIRADAKİ HABER