banner1029

Vatandaş’tan şok iddia: Çöp Aracı Ormanın İçine Çöp Döküyor

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi Yenişehir Mahalle’sinde ormanlık alanda  oluşan çöp yığını vatandaşların tepkisini çekiyor. Mahalle sakinlerinde bir vatandaş, Merkezefendi Belediyesi’ne  ait bir çöp toplama aracının ormanlık alan çöp döktüğünü belirtti.

Vatandaş’tan şok iddia: Çöp Aracı Ormanın İçine Çöp Döküyor
banner1262

HABERDENİZLİ.COM

Türkiye’nin en temiz şehirlerinden birisi olan Denizli’de bu ünvana yakışmayacak görüntüler ortaya çıktı. Vatandaşların tepkisine neden olan yer ise Merkezefendi İlçesinin Yenişehir Mahallesi’nde bulunan ormanlık alan. Ormanlık alanda bazı bölgelerde yığınlar halinde çöp bulunuyor.  Çöplerin uzun zamandır bu şekilde durduğunu ve temizlenmediğini söyleyen vatandaşlar, ormanı bu görüntüden biran önce kurtarılmasını istiyor. 

TOPLAMAK YERİNE KİRLETİYORLAR
Ormanlık alana yakın yerde oturan bir vatandaş, ormandaki bu görüntünün çok rahatsız edici olduğunu ifade ediyor. İsminin açıklanmasını istemeyen vatandaş, yoldaki çöpleri temizleyen belediyeye ait temizlik araçlarının  yoldan temizledikleri çöpü ormana döktüğünü iddia ediyor. Ormanın bir an önce temizlenmesini istediklerini söyleyen vatandaş, “orman kenarında bulunan kanalın içi pislik yuvası. Yetkililerin biran önce burayla ilgilenmesini istiyoruz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2017, 13:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243

banner1241