Vali Karahan’dan 1 Mayıs Mesajı

Denizli Valisi Hasan Karahan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. tüm  emekçileri kutlayan Karahan, “İlimizde işçisiyle işvereniyle birlik, beraberlik ve dayanışma içinde sürdürülen huzurlu bir çalışma hayatına katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.” dedi. 

Vali Karahan’dan 1 Mayıs Mesajı

HABERDENİZLİ.COM

Denizli Valisi Hasan Karahan 1 Mayıs  Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yayımladığı tüm işçi ve emekçileri kutladı. Vali Karahan;”  Bizler, insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören, birlik ve dayanışma ruhunu yüzyıllardır yaşatan büyük bir medeniyetten geliyoruz. İlimizde işçisiyle işvereniyle birlik, beraberlik ve dayanışma içinde sürdürülen huzurlu bir çalışma hayatına katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.”

“Bu bağlamda, ülkemizin kalkınması ve gelişmesine büyük katkı sağlayan tüm çalışanlarımızın “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü” kutluyor, 1 Mayıs’ın büyük ve güçlü Türkiye idealimize alın teri ve emeğiyle katkı sağlayan, özveri ile çalışan ve üreten vatandaşlarımız arasındaki birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olmasını ve kutlamaların dostluk, dayanışma ve bayram havası içinde geçmesini temenni ediyor, bütün emekçilerimize ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı. 
 

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER