Vali Karahan Muhtarlar ile Bir Araya Geldi

Vali Hasan Karahan Denizli'de Merkezefendi ve Pamukkale İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları ve Mahalle Muhtarları ile istişare toplantısı düzenledi.

GÜNCEL 29.11.2018, 16:54 29.11.2018, 17:49
Vali Karahan Muhtarlar ile Bir Araya Geldi

Haberdenizli.com
 
Merkezefendi ve Pamukkale ilçesine bağlı mahalle muhtarlarının yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda açılış konuşması Vali Hasan Karahan yaptı.

Vali Karahan Muhtarlar ile Biraraya Geldi

Vali Hasan Karahan valilikte yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: 

“Daha önce başlamış olduğumuz yatırımlar devam ediyor. Biz daha önce başlamış olduğumuz yatırımlarımızın ihale aşamasında olanlar da dâhil durmadan hepsinin işlemlerini tamamlanacak şekilde takibini yapıyoruz. Özellikle büyük çoğunluğu okul, bunları tamamlayıp çocuklarımızın hizmetine sunacağız. Geçtiğimiz yıl muhtarlarımızla geniş katılımlı bir toplantı yapmıştık. Sene sonuna yaklaşıyoruz. Bir önceki toplantılarda muhtarların dile getirdiği konuları değerlendirelim ne yapabildik, eksiklerimiz var mı? Bu arada yeni talepler varsa onları da alalım diye böyle bir toplantı düzenlemek istedik”

Muhtarlardan mahallelerinde yapılması gereken işler ve yaşanan sıkıntılar hakkında bilgi alan Vali, ilgili daire müdürleri ile sorunları değerlendireceklerini ve gereken çalışmaların yapılacağını belirtti.
Vali Karahan Muhtarlar ile Biraraya Geldi

Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
18
parçalı az bulutlu