banner1348

Vali Hasan Karahan, Denizli Sanayi Odasını Ziyaret Etti

Vali Hasan Karahan, Denizli Sanayi Odasını ziyaret ederek, yeni dönemde Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci’ye ve Yönetim Kurulu’na başarılar diledi.

Vali Hasan Karahan, Denizli Sanayi Odasını Ziyaret Etti
banner1336

Başkan Keçeci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Denizli sanayisinin bugünkü durumu, yatırımları ve geleceği hakkında bilgiler verdi. Özellikle Sayın Valimizin destek verdiği Çardak Özdemir Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nin son durumu hakkında Sayın Valimize bilgiler verildi. Ayrıca Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından Denizli’de yapılacak olan demir yolu ve yükleme istasyonu ile ilgili Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü Demir Yolları Etüt Proje Daire Başkanı Fariz Koca ve ekibinin geçen haftaki ziyaretleri anlatıldı. Artık mevcut istasyon ve demiryolu işletmesi tarafından değil Ulaştırma Bakanlığı tarafından bizzat tesis edileceği konusunda bilgi verildi. 

En kısa sürede de Çardak Özdemir Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde de devam eden yatırımların son durumu ile ilgili birlikte gözlem yapılacak ziyaret hakkında konuştular.  
 

haberdenizli.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER