Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Bozdağ Kayak Merkezini Ziyaret Etti

Denizli'nin ikinci ‘Beyaz Cenneti’ olarak bilinen Bozdağ Kayak  Merkezi, kar yağışlarının ardından kayakseverleri ağırlamaya başladı.

Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Bozdağ Kayak Merkezini Ziyaret Etti

Vali Dr. Ahmet Altıparmak, merkezi ziyaret ederek genç sporcularla kayak yaptı.
Beraberinde Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper ve Tavas Kaymakamı Dr. Osman Varol ile birlikte Bozdağ Kayak Merkezine giden Vali Dr. Ahmet Altıparmak, burada Kayak Federasyonundan gelen temsilciler ve GEKA tarafından desteklenen ‘Mavi’den Beyaz’a Denizli Bozdağ’ Projesi kapsamında kayak yapan öğrencilerle bir araya geldi.


Bozdağ’ın eşsiz görsel güzelliği eşliğinde kayak yapan Vali Altıparmak, Bozdağ Kayak Merkezi’nin Ege’de kış sporunun merkezi konumunda olduğunu söyledi.

Pistlerin kayak yapmaya elverişli olduğuna dikkat çeken Vali Dr. Ahmet Altıparmak; “Tavas ilçemizde bulunan Bozdağ Kayak Merkezi, yoğun kar yağışları sonrası kayak sporunu seven vatandaşlarımızın akınına uğruyor. Burası Ege Bölgemizin önemli bir kayak merkezi konumuna gelmiş durumda. Kayak yapılan pistler, sosyal tesis ve doğa güzellikleri kayak merkezimizi kış sporu için cazip hale getiriyor” dedi.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2017, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243