Vali Altıparmak’dan Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne Davet

DENİZLİ Valisi Ahmet Altıparmak, darbe girişiminin ardından başlayan demokrasi nöbetinin pazar günü sona ereceğini belirterek, İstanbul'la eş zamanlı kentte yapılacak mitinge halkı davet etti. 

Vali Altıparmak’dan Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne Davet
banner1262
Demokrasi ve Şehitler Mitingi, İstanbul ile birlikte eş zamanlı olarak bütün illerde yarın (pazar) yapılacak. Mitingle ilgili hazırlıklar ve alınacak önlemler Vali Ahmet Altıparmak'ın başkanlığında yapılan toplantıda ele alındı. Valilikte yapılan toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Osman Zolan, Pamukkale Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Baro Başkanı Müjdat İlhan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, CHP İl Başkanı Teoman Sancar, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay, oda ve borsa başkanları ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. Toplantıda Demokrasi ve Şehitler Mitingi'nin Delikliçınar Meydanı'nda huzur ve güven ortamında, şölen havasında gerçekleşmesi için alınması gereken önlemler ve yapılması planlanan etkinlikler konuşuldu. 


Vali Ahmet Altıparmak, Denizlilileri Demokrasi ve Şehitler Mitingine katılmaya çağırarak, "7 Ağustos Pazar gün saat 17.00'de İstanbul 'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katımıyla gerçekleşecek Demokrasi ve Şehitler Mitingi ile eş zamanlı Denizli'de de Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, milletvekilleri, siyasi partiler, oda ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katılımıyla Delikliçınar Meydanında yapılacak. Bütün Denizlili hemşerilerimizi bekliyoruz" dedi. 
                                                                                                                                                                

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2016, 13:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243