Vali Altıparmak, kurum müdürleri ile bir araya geldi

Denizli Valisi  Ahmet Altıparmak, Denizli’de görev yapan Kamu Kurumlarının Müdürleri ile düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Vali Altıparmak, kurum müdürleri ile bir araya geldi

Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında İl Müftülüğünün ev sahipliğinde Polisevinde düzenlenen toplantıya; Vali Altıparmak, Vali Yardımcıları, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yıldız, İl Müftüsü Mehmet Aşık ve  Denizli’de görev yapan dier  Kamu Kurumlarının Müdürleri katıldı. 

İl Müftüsü Mehmet Aşık, Müftülüğün gerçekleştirdiği faaliyet ve projeler hakkında katılımcılara sunum eşliğinde bilgi vererek Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri hakkında da bilgilendirmelerde bulundu.  

Vali Altıparmak da Kurum Müdürlerinden Denizli’de gerçekleştirilen kamu yatırımları ve projeler hakkında bilgi aldı. Vali Altıparmak konuşmasında; kurumlarda görevli personelin vatandaşın sorun ve taleplerine çözüm odaklı ve Sosyal Devlet anlayışı çerçevesinde hizmet vermesi konusunda talimat verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER