Türkiye’de Darbeler Dönemi Bitmiştir

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Denizli Şube Başkanı Uğur Küçük, “O gece şehitler ve gazilerle destan yazan Türkiye’de artık darbe dönemlerinin bitmiştir” dedi. 

GÜNCEL 15.07.2020, 12:49
Türkiye’de Darbeler Dönemi Bitmiştir

HABERDENİZLİ.COM

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Denizli Şube Başkanı Uğur Küçük, 15 Temmuz 2016 tarihinde yaşananların Fethullahçı Terör Örgütü tarafından gerçekleştirilen darbe girişim olduğunu söyledi. Yazılı bir açıklama yapan ASKON Başkanı Küçük,  “Darbe hayalleri kuran, ülke yönetimini zorla ele geçirmek isteyen hainlerin emelleri geçmiş dönemlerde olduğu gibi bir kez daha kursaklarında kalmıştır. Kahraman Milletimiz, tek yürek olduğunda neleri başarabileceklerini bir kez daha tüm dünya haykırmıştır. Askon olarak dün de bugün de Devletimizin yanında olduk, milli iradenin ilelebet yılmaz bekçileri olacağız” dedi. 

“TÜRKİYE’DE ARTIK DARBE DÖNEMLERİNİN BİTMİŞTİR”
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde o gece milletin devletine sahip çıkmasıyla darbe girişiminin savuşturulduğunu ifade eden Küçük, “15 Temmuz'dan sonra hiç kimse milletin özgür iradesine el uzatmayı aklının ucundan bile geçiremeyecektir. Tarihimize sahip çıktıkça milletimize kimse pranga vuramayacaktır. Bizi dış mihrakların da desteklediği terör örgütleriyle yok etmeye çalışan işbirlikçi düşmanların çabaları boşa çıkarılmaya devam edilecektir. O gece şehitler, gaziler vererek birlik ve beraberliği dünyaya haykıran ve destan yazan Türkiye’de artık darbe dönemlerinin bitmiştir” dedi.
 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (0)