banner1029

Türkiye'nin Nabzı bugün Denizli'de Atacak

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin kızı Fatma Zeybekci’nin bugün gerçekleşecek düğünü için Denizli’de olağan üstü hal ilan edilmiş durumda. Bugünkü düğüne 2 Cumhurbaşkanı, Genelkurmay Başkanı, Meclis Başkanı, 15 Bakan, Mit Müsteşarı,  onlarca milletvekili ve bürokrat katılacak. 

Türkiye'nin Nabzı bugün Denizli'de Atacak

Denizli Bugün tarihi günlerinden birini yaşıyor. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin kızı Fatma Zeybekci, İbrahim Özkan hayatını birleştiriyor. Düğün  için Denizli’de geniş güvenlik önlemleri alınırken,  AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, bugünkü etkinlikler hakkında bir basın açıklaması yaptı. Nihat Zeybekci’nin düğününün yanı sıra  Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısının da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Çamlık Açık Hava Tiyatrosunda gerçekleşeceğini söyleyen Filiz, isim isim Denizli’ye gelecek siyasetçileri, ve bürokratları açıkladı. 

7 BAKAN DIŞINDA TÜM KABİNE DENİZLİ’DE

Bugün  gerçekleşecek düğün ve Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı nedeniyle Denizli’ye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov, Başbakan Binali Yıldırım, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Genelkurmay Başkanı Hulisi Akar, Başbakan Yardımcıları Bekir Bozdağ, Mehmet Şimşek, Recep Akdağ, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Çevre ve şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Beraat Albayrak, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Mit Müsteşarı Hakan Fidan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları, Türkiye’nin bir çok farklı ilinden milletvekilleri, bürokratlar ve çok sayıda davetli katılacak. 

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2017, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1204