TOKİ Denizli Çivril'e 400 yataklı yurt yapacak

AK Parti Çivril İlçe Başkanı Ümit Çelik, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, ilçelerinde Kredi Yurtlar Kurumu’na bağlı bir 400 yataklı yurdu en kısa zamanda TOKİ'ye yaptıracaklarını söylediği ifade etti.

TOKİ Denizli Çivril'e 400 yataklı yurt yapacak

AK Parti Çivril İlçe Başkanı Ümit Çelik, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, ilçelerinde Kredi Yurtlar Kurumu’na bağlı bir 400 yataklı yurdu en kısa zamanda TOKİ'ye yaptıracaklarını söylediği ifade etti. Partililerle birlikte Başbakan Erdoğan’ı Ankara’da ziyaret ettiklerini belirterek, “Başbakanımız'dan, Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu'nun ilave binalarını Sayın Atasay Bey'in yapacağı, TOKİ'ye ise 400 yataklı bir yurdun en kısa zamanda yaptırılacağı sözünü aldık.” dedi.

AK Parti Çivril heyeti, Başbakan Erdoğan’ın ardından Denizli milletvekilleri Nihat Zeybekçi, Bilal Uçar ve Nurcan Dalbudak’ı da ziyaret etti. Konu hakkında bilgi veren İlçe Başkanı Çelik, “Çivril'in sorunlarının başında gelen yeni hastane binasının arsasında son aşamaya gelindiği, yakın zamanda 100 yataklı Çivril Devlet Hastanesi'nin temelinin atılacağı bilgisini aldık. Ayrıca Çivril-Kaklık ve Çivril-Uşak duble yollarının bir an önce bitirilmesi gerektiğini vekillerimize aktardık.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2012, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
banner1243