TOBB Sanayi Odaları Konseyi Toplantısı Gerçekleşti

Sanayi odalarının sorun ve çözüm önerilerinin ele alındığı, basına kapalı olarak yapılan toplantıya Denizli Sanayi Odası başkanı Müjdat Keçeci de katıldı.

TOBB Sanayi Odaları Konseyi Toplantısı Gerçekleşti

Haberdenizli.com

Türkiye Odaları ve Borsalar Birliği (TOBB) Sanayi Odaları konsey toplantısını, Hazine ve Maliye Bakanı Berak Albayrak, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu, Sanayi Odaları Başkan ve Konsey üyelerinin katılımıyla TOBB ikiz kulelerde gerçekleşti. Sanayi odalarının sorun ve çözüm önerilerinin ele alındığı, basına kapalı olarak yapılan toplantıya Denizli Sanayi Odası başkanı Müjdat Keçeci de katıldı. 

Toplantıya katılan başta Maliye Bakanı ve diğer Bakanlar, bakanlıkları ve ülkemizdeki güncel konular ile ilgili kapsamlı konuşmalar yaptı.

Mevcut kredilerin yapılandırılması, KOBİ kredilerindeki sıkıntılar ve birikmiş KDV konuları, finansman sorunları olarak irdelenirken çalışma hayatı için ise asgari ücret SGK primlerinin ertelenmesi konu başlıklarıydı. İş ortamı için ise bilançoların değerlendirilmesi, artan enerji fiyatları ile döviz sözleşmeleri tartışılan konulardı.
    
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER