SOSYAL MEDYADA BU DA OLABİLİYOR

Oluşturduğu facebook sayfasında başlattığı kampanya ile ihtiyaç sahibi vatandaşlar için Ramazan Kumanyası temin eden ve sahiplerine teslim eden Hanoğlu, vatandaşın takdirini topladı.

GÜNCEL 04.07.2015, 13:02 04.07.2015, 14:26
SOSYAL MEDYADA BU DA OLABİLİYOR
Facebook.com 'da oluşturduğu sayfa sayesinde Denizli'nin Tavas ilçesiyle ilgili sosyal medya kullanıcılarını bir araya getirmeye çalışan Tavaslı Emin Hanoğlu, facebooktaki 'goca davazlılar' sayfasından duyurduğu ilanında, Tavas'ta yardıma muhtaç ailelere yardım ulaştıracağını fakat bunu kendi imkanlarıyla yapamayacağını, duyarlı vatandaşlardan bu konuda kendine yardım etmelerini istedi.  
Hanoğlu, "Sosyal sorumluluk projemizde kısa zamanda olumlu gelişmeler yaşanmaya başladı. Denizli'den ve Tavas'tan paketler gelmeye başladı. Biz de bunları tespit ettiğimiz ailelere evlerinde teslim etmeye devam ediyoruz." dedi. 
Hanoğlu ayrıca sosyal medyanın bir vakit geçirme yeri olmadığını da anlatmak istediklerini belirtti. Hanoğlu, "Teknoloji iyi yönde kullanılırsa yapılamayacak iş yok. Yeter ki kullanmasını bilelim." dedi. 
Yardım paketi gönderenlere teşekkür eden Hanoğlu, kendilerine ulaşan yardımların gerektiği gibi dağıtılacağı sözünü verdi. 

Kaynak: Mutlu KELİŞTİ
banner1640
Yorumlar (1)
bekir 6 yıl önce
Cok iyi bir kampanya duzenlemissin dayicim bu sayede yardima ihtiyac duyan bir cok kisiye yardim ettin ayrica yardima katki yapan butun vatandaslarimiza tesekkur ederim